UKONČENÁ Se SANTÉ do světa

Zachyťte momentku z místa, které jste navštívili v obuvi Santé.

Podmínky:
Je tu další soutěž pro naše fanoušky! Se SANTÉ do světa! Napište nám a pošlete fotku místa, kde nejdál jste byli s obuví a v obuvi SANTÉ.  Obrázky zasílejte nejpozději do 30. 9. 2015 a adresu akce@sante-sro.cz. V průběhu soutěže můžete posílat i více fotografií a příběhů z různých míst světa, počet není omezen. Do emailu prosím uveďte jméno a příjmení, místo bydliště. 
Vybrané fotografie a příběhy zveřejníme na našich facebookových a internetových stránkách. 10 nejoriginálnějších fotografií a příběhů odměníme reklamními předměty společnosti SANTÉ – zdravotní obuv s.r.o. Nejzdařilejší fotografii a nejzdařilejší příběh odměníme poukázkami na 1 pár obuvi SANTÉ dle vlastního výběru (bude možno vybrat si obuv v našich Ateliérech zdravého obouvání nebo na našich webových stránkách, obuv bychom pak poslali poštou).

Organizátor, SANTÉ – zdravotní obuv s.r.o., pro účely vyhodnocení této akce zpracovává osobní údaje účastníků. Podmínky zpracování osobních údajů se řídí ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Zasláním obrázku účastník uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním osobních údajů účastníka pro účel této akce, jakými jsou jméno, příjmení, místo bydliště a email. 

Pokud budou na fotografiích vyobrazené děti, je potřeba uvést i jméno zákonného zástupce. Tímto bude naší společnosti udělen souhlas tohoto zákonného zástupce s jejich uveřejněním na facebookových a internetových stránkách společnosti SANTÉ – zdravotní obuv s.r.o.

Termín: 19.2.2015 – 30.9.2015