UKONČENÁ Namaluj Ježíškovy boty

Výzva pro všechny kreativní děti.

Podmínky:
Namalujte nám, jak si představujete boty, ve kterých nosí Ježíšek na Vánoce dárky k Vám pod stromeček. Víme, že jste ho asi při této činnosti nikdy neviděli, ale zapojte svou fantazii. Ježíšek by si rád pořídil na roznášení dárků nové boty SANTÉ a my potřebujeme inspiraci! Jen upozorňujeme, že u nás nosí dárky Ježíšek – ne Santa Klaus, Děda Mráz nebo Vánoční Muž..

Obrázky můžete posílat buď naskenované elektronicky (akce@sante-sro.cz) nebo poštou (SANTÉ – zdravotní obuv s.r.o., Dřetovice 28, 272 43 STEHELČEVES – heslo JEŽÍŠEK).
Autory deseti prvních obrázků, které obdržíme, oceníme sladkou odměnou. Autor nejzdařilejšího návrhu získá poukázku na volný výběr jednoho páru dětské obuvi zdarma. Obrázky zasílejte nejpozději do 15.1.2015. Pokud se této akce bude chtít zúčastnit celá třída, družina, škola, školka, stačí návrhy hromadně (v jedné obálce) zaslat na naši adresu. Vybrané obrázky vystavíme na facebookových a webových stránkách.

U návrhů prosím uveďte jméno, adresu a věk autora a kontaktní osobu (rodič – email, telefon). Organizátor, SANTÉ – zdravotní obuv s.r.o., pro účely vyhodnocení této akce zpracovává osobní údaje účastníků. Podmínky zpracování osobních údajů se řídí ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Zasláním obrázku účastník uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním osobních údajů účastníka pro účel této akce, jakými jsou jméno, příjmení, adresa, email a telefon.

Termín: 10.12.2014 – 15.1.2015
Nejzdařilejší návrhy bot pro Ježíška:Výherce:
Vítězkou soutěže se stala osmiletá Mája P. z Hostivic, která zaslala obrázek Ježíškových bot spolu s celou družinou č. 5 Hostivické základní školy. Mája si vybrala krásné fialové kozačky. Gratulujeme! Naše fanoušky čeká již brzo další soutěž s obuví SANTÉ!